Pirmokų gimnazistų krikštynos

• Paskelbta: 2024-10-21
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 18 dieną gimnazijoje vyko pirmokų gimnazistų krikštynos. Iš pat ryto pirmokai buvo papuošti savotiška apranga ir jų veidai nutepti keisčiausiu  makiažu. Taip pat buvo patikrinta avalynė, nes ne bet kokiais batais gimnazijos koridorius ir kabinetus mindžioti gali, ir įteikiamos ,,šlepetės’’. Prieš pradedant ceremoniją, ,,nekrikštai’’ apšlakstomi vandeniu ir apiberiami miltais, o visos linksmybės prasidėjo aktų salėje. Mokiniai atlikinėjo užduotis: šoko, dainavo, sportavo, ragavo, komplimentus sakė, auklėtojai sumuštinį gamino ... ir ,žinoma, dar kartą garsiai pakartojo priesaikos žodžius,  po kurios tapo tikrais gimnazistais. Tikimės, kad savo pažadų laikysis! Sveikiname pirmokus, kurie tapo tikrais gimnazistais.

II klasės mokiniai (krikštatėviai)