Abiturientų išleistuvės

• Paskelbta: 2024-07-30
  • Kategorija: Renginiai

Vidiškių gimnazijoje nuvilnijo XXIX laidos abiturientų išleistuvės. Tai momentas, kai visiškai atsisveikini su mokykla ir žinai, kad jau neisi nei į pamokas, nei į konsultacijas, o ir egzaminai išlaikyti. Šiemet gimnaziją baigė 19 gimnazistų. Dvylikos metų trukusios kelionės pabaigą vainikavo atestatų įteikimo šventė. Abiturientai, jų tėvai ir mokytojai susirinko kartu, kad pažymėtų šį svarbų gyvenimo etapą ir pasidžiaugtų pasiekimais. Abiturientus sveikino ir drąsino mokytojai, tėvai ir savivaldybės atstovai. Linkėjo visiems ryžtingai žengti į naują gyvenimo etapą, nebijoti iššūkių ir visuomet siekti savo svajonių, kad kiekviena diena būtų pilna naujų atradimų, įkvepiančių patirčių ir nepamirštamų akimirkų, sėkmės visuose ateities darbuose ir asmeniniuose siekiuose. Dėkojame tėvams už šventės organizavimą, mokytojams už suteiktas žinias, direktorei Jūratei Sveikauskienei už prasmingus ir jautrius palinkėjimus bei klasės kuratorei Vitalijai Medzevičienei už begalinį rūpestį ir aštuonerių metų buvimą kartu.

Domantas Cicėnas, XXIX laidos abiturientas