Sveika, vasara!

• Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 10 d. – paskutinė mokslo metų diena pradinukams. Tą dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasara!”. Į salę susirinko gausus būrys pradinių klasių mokinių, jų tėvelių, mokytojų. Šventės vedantieji Boružėlės ir Saulės spindulėlis džiaugėsi vasara ir kvietė pasirodyti vis kitos klasės pradinukus. Svajingai ir užburiančiai valso sūkuryje sukosi pirmokai, smagiai dūdelėmis grojo antrokai, trečiokų būrys linksmino visus smagia daina, o didieji – ketvirtokai – padainavo lietuvių liaudies dainas.

Gimnazijos direktorė pasidžiaugė mokinių pasiekimais, gausiu būriu labai gerai ir gerai besimokančių pradinukų ir apdovanojo juos padėkos raštais. Padėkos raštų ir medalių sulaukė sėkmingai dalyvavusieji įvairiuose konkursuose, olimpiadose.

Ši diena – tai lyg įžanga į vasaros atostogas. Turiningos, smagios, šiltos ir saugios vasaros!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė