Startuoja vaikų vasaros poilsio stovykla „Pušelė“

  • Paskelbė : Dainius Vaitkevičius
  • Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 11–17 dienomis gimnazijoje vyksta vaikų vasaros poilsio stovykla „Pušelė“, skirta 1–4 klasių mokinimas. Mokiniai, kartu su šauniais vadovais, turiningai leis laisvalaikį, keliaus, žais, sportuos, du kartus per dieną gaus nemokamus sočius pusryčius ir pietus.

Įspūdžiai nuotraukose. Pasidžiaukime kartu!

Pirma diena. Vyko stovyklos atidarymas. Kūrėme stovyklos taisykles, piešėme plakatą, žaidėme stalo žaidimus, sprendėme šaradas. Aktų salėje vyko filmo „Simarono žirgas“ peržiūra ir aptarimas.

Antra diena. Šiltas ir saulėtas rytas prasidėjo kelione pėsčiomis po Vidiškių ir Ignalinos apylinkes. Susiradę tinkamą vietą, su grupės vadovais ir fizinio ugdymo mokytoju mokėmės pastatyti palapinę, uždegti ugnį naudojant ugnies skeltuvą, įveikėme įvairias kliūtis naudodami virves. Už naudingą gyvenimo įgūdžių pamoką dėkojame mokytojui Gintarui Gruodžiui.

Trečia diena. Vykome patyrinėti Zarasų krašto apylinkes, pasigrožėti senuoju Stelmužės ąžuolu. Bandėme jį apsikabinti. Pavyko! O koks nuostabus Zaraso ežeras ir jo pakrantė su daug daug pramogų.

Ketvirta diena. Edukacija „Kosminis nuotykis“ (Įspūdingas robotas, lazerių šviesomis žybsinti erdvė, kosminiai kostiumai visiems vaikams, labai įdomus edukacinis filmas, pagal NASA rekomendacijas parengti kosminės viktorinos klausimai, daug daug žinių ir dovanų!). Dėkojame edukatoriui Pauliui Skomantui. Jūs nuostabus!

 

Penkta diena. Viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Paskutinę stovyklos dieną keliavome į Utenos kino teatrą „Tauras“ žiūrėti filmo „Garfildas“.

„Tingus, oranžinis ir lazaniją dievinantis katinas sugrįžta! Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų visame pasaulyje mylimas Garfildas vėl atkeliauja į didžiuosius kino ekranus.

Garfildas visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką  ir dar toli nuo namų.

Lyg to būtų maža, netikėtai sutiktas storžievis ir truputį gąsdinantis laukinis katinas Vikas paaiškėja besantis tikrasis Garfildo tėtis! Gerai bent, kad visame šitam siaube Garfildas atsidūrė ne vienas, o su Odžiu. Vadovaujami patyrusio laukinio katino, abu bičiuliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį, siekdami sugrįžti į jaukiuosius savo namus, kur jų laukia vis labiau nerimaujantis Džonas ir, žinoma, kvapni ir karšta lazanija“.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Mark Dindal

Lietuviškai įgarsino: Mantas Stonkus, Giedrius Savickas

Buvo smagu !

Dėkojame vadovams už smagų laiką kartu, vairuotojams už saugias keliones, virėjoms už skanų maistą.

Tariame ačiū Ignalinos rajono savivaldybei, už lėšas skirtas turiningam vaikų laisvalaikiui organizuoti.

Šiltų ir saugių atostogų !

Stovyklos organizatoriai

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos