Pažymėta Europos diena – netradiciškai

• Paskelbta: 2024-05-13
  • Kategorija: Renginiai

Gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiems pavedimams klimato ir saugumo politikos klausimais Aušra Semaškienė ir ambasadorius ypatingiems pavedimams hibridinių grėsmių klausimais Darius Semaška pagal URM projektą „Atgal į mokyklą“. Projekto tikslas – suteikti galimybę mokiniams ir mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti valstybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES. Šio projekto metu diplomatai vyksta į Lietuvos mokyklas ir jaunajai kartai papasakoja, kas yra Europos Sąjunga. Kadangi šiemet švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, moksleiviai supažindinami ir su NATO aktualijomis, kuo narystė svarbi ir naudinga Lietuvai, koks Lietuvos indėlis. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas. Dėkojame svečiams.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė