Kovo 20 diena – Pasaulinė Žemės diena, Kovo 22 diena – Pasaulinė Vandens diena

• Paskelbta: 2023-03-30
  • Kategorija: Renginiai

Pasaulinė Žemės diena – astronominio pavasario pradžia, pavasario lygiadienis. Pavasario lygiadienis ypatingas tuo, kad dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. O vanduo reikalingas kiekvienai gyvybės formai, be jo žmogus neišgyventų net savaitės. Šių svarbių dienų tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų, skatinti domėtis mūsų planetai iškilusiais pavojais.

Žemės ir Vandens dienas paminėjome ir gimnazijoje. Į aktų salę ta proga organizuotame protmūšyje dalyvauti rinkosi I–III klasių komandos. Jos pirmiausia prisistatė, pristatė savo sukurtas emblemas, (kurios pasižymėjo originalumu), ir prasidėjo protmūšis. Protmušio klausimus įveikė visos trys komandos ir neleido suabejoti gimnazistų žiniomis. Garbingai komisijai (kurią sudarė: gimnazijos direktorė Juratė Sveikauskienė, socialinė pedagogė Jurgita Rėkašienė ir chemijos mokytoja Laimutė Šimonienė) susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, jog geriausiai pasirodė I klasės mokiniai. Visos komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Seimo narys Gintautas Kindurys!

Dėkojame komandoms už puikias žinias, komisijai už nešališką vertinimą bei Seimo nariui Gintautui Kinduriui už prizus!

Skaistė Meškelaitė, IV klasės mokinė