Mokykla – mūsų antrieji namai

• Paskelbta: 2023-02-15
  • Kategorija: Renginiai

Sausio 27-osios naktį Mokinių taryba kartu su kuratoriumi Irmantu Nalivaika leidosi į jau pakankamai seniai turėtą nuotykį – nakvynę mokykloje. Sakoma, kad jaunas žmogus kaip pelėda efektyviausiai mąsto ir dirba naktį, todėl nakvynė prasidėjo nuo pasiruošimo Valentino dienos veikloms. Tad,  paplušėję iš peties, stalo žaidimų pagalba, pavyko nusikelti į pačias keisčiausias vietas, įsijausti į skirtingus, visai neįprastus vaidmenis, išsiaiškinti nusikaltimų aplinkybes ir jų kaltininkus. Teko išgirsti net baisių istorijų, kurių jums nepapasakosime, nes baisiausios jos, kaip ir galima tikėtis, naktį. Įpusėjus nakčiai, fizinę ištvermę ir jėgas pasitikrinome žaisdami tinklinį su aštuntokais, kurie su auklėtoja Neringa Mudėniene taip pat nakvojo mokykloje.

Džiaugiamės, kad nakvynė padėjo užmegzti dar glaudesnį tarpusavio ryšį ir atrasti dar nepažintas vienas kito savybes.

Linas Martinkėnas, IV klasės mokinys