Šimtadienis „Sidabrinių Pelėdų“ apdovanojimai

• Paskelbta: 2023-02-27
  • Kategorija: Renginiai

Šimtadienis – ypatinga diena dvyliktokams, viena iš mokyklos baigimo švenčių, kuri žymi šimto dienų pradžią iki egzaminų. Nuo šios dienos abiturientams lieka tik šimtas dienų iki egzaminų, iki to tikslo, kurio siekė dvylika metų. Taigi, pagal tradiciją III klasės mokiniai surengė šventę abiturientams. Už dvylikos metų nuopelnus mūsų gimnazijai IV klasės mokiniai buvo apdovanoti ,,Sidabrinių Pelėdų“ statulėlėmis. Pelėda simbolizuoja išmintį, žinias, pokyčius, transformacijas, intuityvų vystymąsi ir tikėjimą paslaptimi... „Kiekvienam gimusiam žmogui Dievas užrašo ant delno LAIMĘ, ant lūpų palieka MEILĘ, širdy – TIKĖJIMĄ, akyse – VILTĮ. Lai jus visad globoja mažas Angeliukas, kurio vardas „Sidabrinė Pelėda“. Mūsų miestelio simbolis, atskridęs iš septynioliktojo amžiaus dvaro, guobų giraitės, kur gyveno pirmieji grafai Rudaminos, kurie davė pradžią mūsų gyvenvietei, amžiams istorijos puslapiuose įrašė Vidiškių pavadinimą“, – kalbėjo šventės vedėja Solveiga. Renginio metu abiturientams buvo įteiktos nominacijos ir „Sidabrinių Pelėdų“ statulėlės. O gimnazijos svetainės laikrodis pradėjo skaičiuoti ne tik dienas, bet ir valandas, minutes bei sekundes... laiką iki pirmojo egzamino. Sėkmės abiturientams, nepamirškite, kad sėkmė aplanko tuos, kurie yra pasiruošę, ją priimti...

Augustė Padvaiskaitė, III klasės gimnazistė