Paslaptingas Moliūgo nužudymas

• Paskelbta: 2022-10-28
  • Kategorija: Renginiai

Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijoje, ruošiantis Helovino šventei, buvo įvykdytas šiurpus nusikaltimas – nužudytas MOLIŪGAS. Moliūgo kūnas buvo išniekintas – išpjautos smegenys. Netoli nusikaltimo vietos rastas ir nužudymo įrankis – žirklės. Sukrėsta gimnazijos bendruomenė spėliojo, kas galėjo taip žiauriai pasielgti su Helovino simboliu? Versijų būta įvairių: vieni nedrąsiai šnabždėjo, kad tai padaryti galėjo gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė, kadangi, nusikaltimas buvo įvykdytas prie jos kabineto durų, kiti buvo įsitikinę, jog šį nusikaltimą įvykdė geriausiai besimokantis IV klasės mokinys Linas Martinkėnas, kuris galimai su Moliūgu nepasidalino pažymių. Visą mokykloje kilusią sumaištį nutraukė Mokinių tarybos pirmininkė Skaistė Meškelaitė, kuri išsigandusiems mokiniams ir mokytojams paaiškino, kad tai – visai ne nusikaltimas, o gimnazijos Mokinių tarybos organizuojamas netradicinis Helovino šventės minėjimas. Ta proga Mokinių tarybos nariai išpuošė gimnazijos koridorių. Taip laimingai baigėsi ši siaubo istorija.

P.S. Nė vienas moliūgas nenukentėjo.

Irmantas Nalivaika, neformaliojo švietimo mokytojas