Sudie, vaikyste!

• Paskelbta: 2022-06-14
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 9 – ąją rimti ir pasipuošę ketvirtokai,  jų tėveliai ir svečiai  rinkosi į gimnazijos aktų salę, kur vyko šventinis renginys „Sudie, vaikyste!“. Šis renginys – tai ketvirtokų išleistuvės. Šventės vedantieji Luka ir Nojus priminė, kiek linksmų ir jaudinančių akimirkų išgyventa per ketverius metus. Drąsiai ir energingai vaikai dainavo dainas, šoko, deklamavo posmus tėveliams, mokytojams. Išaugę, išmokę visų pradinių gyvenimo ir mokslo tiesų, išdidžiai klausėsi jiems skirtų mokyklos direktorės sveikinimų. Direktorė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo išsilavinimo  pažymėjimus. Ketvirtokus pasveikino ir atminimo dovanas įteikė jų pirmoji mokytoja. Salėje sėdintys tėvai ir džiaugėsi, ir graudinosi – smagu, kad tokie dideli, smagu, kad pirmasis mokslo etapas įveiktas, bet ir neramu – kaip greitai bėga laikas, čia dar vaikai, čia jau suaugę pakvies į abiturientų  išleistuves...

Informaciją rengė Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja