Gimnazijoje prasidėjo Mokslo ir žinių metai!

• Paskelbta: 2022-09-03
  • Kategorija: Renginiai

Vidiškių gimnazijoje jau 31 kartą nuskambėjo skambutis, kviečiantis pradėti naujus Mokslo ir žinių metus.

Rugsėjo 1-ąją nuo pat ankstaus ryto pirmieji švęsti pradėjo patys mažiausi – Mielagėnų skyriaus mišrios ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupės vaikučiai bei jų mokytoja Neringa Grikinienė. Jie sulaukė garbingų svečių, nes proga neeilinė – vaikučiai persikėlė iš senųjų mokyklos patalpų į renovuotą, šviesų ir šiltą seniūnijos pastatą. Su įkurtuvių dovanomis atvyko Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, Mielagėnų seniūnas Adas Trakymas, bibliotekininkė Rima Misiūnienė. Išsakyta daug nepaprastai šiltų žodžių ir palinkėjimų. Tegul jie pildosi!

O Vidiškėse mokslo metai pradėti šv. Mišiomis bažnyčioje, po jų tradiciškai šventė tęsėsi gimnazijos kiemelyje, kuris skendo gėlėse, o šypsenos persipynė su jaunatvišku juoku ir nuostabos šūksniais, kuriuos nustelbė garsūs plojimai, nes 20 abiturientų į gimnaziją iš Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus atsivedė 9 būsimus pirmokus. Ir čia nuskambėjo daug sveikinimų ir linkėjimų. Sveikinimo žodį tarė ir Pirmokų kraitelius, kuriuose sudėtos visos mokymuisi reikalingos priemonės, pirmokams įteikė savivaldybės meras Justas Rasikas. Gražių mokslo metų linkėjo Vidiškių seniūnas Alfredas Aškelėnas, Dievo palaimos – klebonas Pavelas Paukšto. Šeimose įdiegtą auklėjimą vaikuose sustiprinti mokyklai linkėjo jau studento Povilo, dvyliktokės Elzės ir pirmokės Anelės mamytė Rasa Trubilienė. Skambėjo Austėjos Garnevičiūtės gitaros melodija, Akinskų – Gedimino, Ramintos ir Austėjos – trio daina, savo pirmokiukus drąsino jų pirmoji mokytoja Elena Abeciūnienė, abiturientai skaitė savąjį testamentą, ...dar daug visko būtų buvę, tačiau šventės vedėjai, II klasės mokinė Gintarė Atėnė Guigaitė ir mokytojas Irmantas Nalivaika, pakvietė visus į pirmąją pamoką.

O pirmoji pamoka vyko visiems gimnazijos mokiniams ir naujai į ją atėjusiems iš gretimų mokyklų – iš viso 211 mokinių.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė