XXVII laidos išleistuvės

• Paskelbta: 2022-08-01
  • Kategorija: Renginiai

„Nežinau, kur dingsta laikas, viskas kažkur dingsta, o aš sau keliauju tolimais horizontais savo išsvajotojo pasaulio, kuris gal ir dyvinas kiek yra, bet gera man jame“ (Mikalojus Konstantinas Čiurlionis).

– Viskas! Viskas mokyklinėms dienoms, – tariame. – Viskas pamokoms, egzaminams… Viskas praėjo ir atėjo laikas išleistuvėms. Dešimt žavių, veržlių, į savarankišką gyvenimo kelią išeinančių žmonių liepos 29-ąją susirinko į šventiškai papuoštą gimnazijos kiemelį, į paskutinį gražų, jautrų ir šiltą susitikimą – iškilmingą XXVII laidos abiturientų atestatų įteikimo šventę. Šią ypatingą dieną susirinko mokinių tėveliai, pedagogai, giminės ir draugai. Iškilmingą ceremoniją vedė gimnazijos mokiniai Linas Martinkėnas ir Austėja Akinskaitė. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu ir gimnazijos direktorės Jūratės Sveikauskienės bei Ignalinos rajono savivaldybės mero Justo Rasiko sveikinimo žodžiais. Jie abiturientams linkėjo kuo didžiausios sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje, neprarasti noro tobulėti, mokytis, būti atsakingiems už savo ateitį. Dėkojo ir sveikinimo žodžius tarė abiturientų pradinių klasių mokytoja Elena Abeciūnienė bei klasės auklėtojas Irmantas Nalivaika, kurie linkėjo siekti užsibrėžtų tikslų, atkaklumo ir savųjų gyvenimo aukštumų.

Mieli abiturientai, nesakome Jums „Sudie“, sakome Jums „Iki“!

XXVII abiturientų laidos auklėtojas Irmantas Nalivaika