Pasiruošti! Dėmesio! Jungiamės prie smagiausio bėgimo Lietuvoje!

• Paskelbta: 2022-10-03
  • Kategorija: Renginiai

Saulėtą, bet rudenišką rugsėjo 30 d. rytą, mokykloje vyko 9-tasis Solidarumo bėgimas, kurį inicijavo organizacija „Gelbėkit vaiku“. Akcijos tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, skatinti bendruomeniškumą ir suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Solidarumo bėgime dalyvavę mokiniai ieškojo rėmėjų, sutinkančių paaukoti sumą už nubėgtą simbolinį solidarumo kilometrą. Šiais metais projekte dalyvavo 1-5 klasių mokiniai, mokytojai, gimnazijos bendruomenė. Mokiniai ne tik bėgo, bet kartu vedami kilnių tikslų siekė būti geresniais, tolerantiškesniais ir nors maža dalele prisidėjo prie vaikų gerovės. Gimnazijos bendruomenė paaukojo 169 eurus. Dėkojame bėgime dalyvavusiems mokiniams, tėveliams „rėmėjams“, klasių auklėtojams, gimnazijos bendruomenei už pagalbą organizuojant Solidarumo bėgimą.

Jurgita Rėkašienė socialinė pedagogė