Akimirkos iš projektų pristatymo renginio

• Paskelbta: 2022-06-06
  • Kategorija: Renginiai

„Seniai labai seniai vienoje karalystėje gyveno karalius, karalienė ir karaliaus aplinkos linksmintojos - juokdarys…“

Taip prasideda daugelis pasakų. Šį kartą tai ne pasaka, o atliktų projektinių darbų mugė, kuri vyko Vidiškių gimnazijos karalystėje.

Šiemet gimnazijoje buvo vykdomi 20 projektų, kuriuos mokslo metų pradžioje pasiūlė mokytojai. Tad norėta mokinių atliktus darbus įprasminti ir parodyti visai mokyklos bendruomenei. Taip kilo sumanymas Vidiškių gimnazijos karalystėje organizuoti projektų pristatymo mugę, kurioje visi norintieji galėtų pristatyti ar eksponuoti savo darbus. Tad birželio trečią dieną mokiniai ne tik pristatė atliktus projektinius darbus, bet kalbėjo apie jų naudą. Vieni teigė, kad tokios veiklos padėjo geriau suprasti tam tikras temas, ko nespėdavo per pamokas, kiti teigė, kad ši veikla padėjo apsispręsti dėl būsimos profesijos pasirinkimo, treti – padėjo susitaikyti su kaimynais, kiti kūrė planus kitiems mokslo metams, kad įvyktų visų laukiamas Karnavalas. Anot mokytojų, projektų tikslas pasiektas, nes kiekvienas mokinys rinkosi, planavo, veikė, reflektavo.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė