Pirmyn į spalvotą vasarą

• Paskelbta: 2022-06-13
  • Kategorija: Renginiai

Štai ir atėjo ilgai lauktos atostogos. Pradinukai paskutinę mokslo metų dieną praleido linksmai ir smagiai. Visi  aptarė praėjusius mokslo metus, pastebėjo, kad jie prabėgo labai greitai. Vėliau salėje paruošė nuotaikingą programėlę – dainomis ir šokiais spalvino vasarą. Gražių spalvų pažėrė ir mokyklos direktorė, įteikdama sveikinimus ir apdovanojimus. Šventė tuo nesibaigė. Pirmokai ir antrokai užsiėmė įvairiomis veiklomis klasėse, trečiokai ir ketvirtokai keliavo į pikniką mokyklos kieme. Čia šoko, dainavo, piešė kreidelėmis  ant šaligatvių, vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis, kepė zefyrus. Šventė buvo puiki. Ačiū visiems prisidėjusiems. Pabaigoj, visi apsikabinę ir palinkėję puikių atostogų,  išvyko į spalvotą vasarą.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja