Tarpzoninės tinklinio varžybos

• Paskelbta: 2024-04-15

Balandžio 12 dieną Vilniaus r. Maišiagalos gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės  vaikinų, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo komandos, savo zoninių varžybų grupių pirmų–antrų vietų  laimėtojos iš Ignalinos, Vilniaus bei Panevėžio rajonų. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Danielius Mykolas Kontrimas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas, Merkurij Rybakov, Brendonas Kindurys, Edgaras Dovliaš) nugalėję Panevėžio Ramygalos gimnazijos komandą, bet nusileidę Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų čempionams – Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijai bei praėjusių mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio čempionams – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijai, užėmė trečią vietą. Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.