Įdėtos pastangos sugrįžo sėkme!

• Paskelbta: 2024-03-28

Kovo 26 d. dieną vyko savivaldybės etapo 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada, kurios tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 3 klasių grupėje III vietą užėmė Urtė Lukšytė (mokytoja Ilona Pakalkienė).

4 klasių grupėje visas prizines vietas pasidalino Vidiškių gimnazijos mokiniai - I vietą užėmė Aistis Raketis, II vietą – Andrius Bartaška, III vietą – Ieva Rakštelytė, visų mokinių mokytoja Diana Kindurienė.

Aistis atstovaus mūsų savivaldybei ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje, kuri vyks gegužės 18 d. Vilniuje.

Sveikiname visus laimėtojus, o Aisčiui linkime didelės sėkmės respublikiniame etape.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė