Iš rajono mokyklų tinklinio varžybų su taurėmis ir medaliais

• Paskelbta: 2024-03-24

Kovo 20 dieną Ignalinos Č. Kudabos gimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų vaikinų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių tinklinio varžybos.  Varžybose dalyvavo dvi mūsų gimnazijos komandos, Didžsiasalio „Ryto“gimnazija ir šeimininkai – Č. Kudabos gimnazija. Tikslas: išaiškinti rajono  mokyklų mokinių tinklinio nugalėtojus, kurie gins rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Danielius Mykolas Kontrimas, Nojus Grigonis, Merkurij Rybakov, Brendonas Kindurys, Edgaras Dovliaš) nugalėjo visas komandas ir užėmė pirmąją vietą bei teisę atstovauti rajoną zoninėse varžybose.

Kitą dieną vyko rajono mokyklų merginų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių tinklinio varžybos.  Varžybose dalyvavo dvi mūsų gimnazijos komandos, Didžsiasalio „Ryto“gimnazija ir šeimininkai – Č. Kudabos gimnazija (dvi komandos). Puikiai pasirodė mūsų gimnazijos pirmoji komanda (Agnė Drobitova, Laura Janutėnaitė, Beatričė Meilutė, Aistė Apyvalaitė, Giedrė Petrulėnaitė, Viltė Petrulėnaitė, Gabrielė Bukataitė), nes nugalėjo visas komandas ir užėmė pirmąją vietą bei teisę atstovauti rajoną zoninėse varžybose.

Po varžybų komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos medaliais, o nugalėtojos taurėmis. Sveikiname vaikinų ir merginų komandas, linkime nenustoti tobulėti bei sėkmingai ginti gimnazijos ir rajono garbę zoninėse varžybose.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.