Šventė Ignalinos baseine

• Paskelbta: 2024-04-24

Balandžio 23 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine vyko projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2023-2024“ ir Tūkstantmečio mokyklų programos projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ baigiamoji šventė. Čia susirinko Ignalinos rajono 2-4 klasių mokiniai, kurie lankė plaukimo pamokas. Šventės pradžioje visi galėjo pasigrožėti Lietuvos jaunučių čempionės ir sportinės grupės plaukikų pasirodymais. Paskui plaukimo gebėjimus demonstravo kiekviena klasė. Visi džiaugėmės ir mūsų gimnazijos antrokų, trečiokų ir ketvirtokų parodomuoju plaukimu. Šventės pabaigoje kiekvienos klasės patys stipriausieji varžėsi savo amžiaus grupės mokinių plaukimo estafetėse. Šauniai pasirodė antrokai Joris Urbonas, Tajus Gruodis, Mindaugas Klevinskas, Jokūbas Liepinys užėmę ketvirtąją vietą. Labai gerai sekėsi trečiokams Airidui Kubiliui, Lukui Stanevičiui, Urtei Lukšytei, Gintarei Šimkovičiūtei. Jie užėmė antrąją vietą. Nepralenkiami buvo mūsų ketvirtokai Nojus Ragauskas, Andrius Bartaška, Ieva Rakštelytė ir Vita Šimkovičiūtė, tarp rajono ketvirtokų iškovoję pirmąją vietą. Visą šventę vainikavo gausus įvairių spalvų medalių ir įvairių pasiekimų lygių pažymėjimų lietus bei saldūs prizai kiekvienam už darbą, pastangas ir gebėjimus. Išmokę plaukti, patobulinę plaukimo įgūdžius, įveikę vandens baimę, supratę saugaus elgesio reikšmę vandenyje, drąsiau lauksime atskubančios šiltos vasaros.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė