Trečiokų sėkmė respublikiniame KINGS konkurse

• Paskelbta: 2022-11-16

Praėjusiais mokslo metais trečiokai Aistis Raketis ir Andrius Bartaška dalyvavo respublikiniame KINGS konkurse. Taip pasitikrino savo pasiekimus penkių dalykų olimpiadose – matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos ir logikos. Gauti rezultatai nudžiugino. Praėję kvalifikacinius etapus, berniukai pateko į finalus. Aistis savo amžiaus grupėje lietuvių kalbos, matematikos ir anglų kalbos olimpiadų finaluose pasiekė aukščiausią - pirmąjį žinių lygmenį ir už tai apdovanotas trimis diplomais. Puikiai įvertintas KINGS anglų kalbos olimpiadoje, atitikęs kitus kriterijus ir siekdamas dar aukštesnių tikslų, Aistis dalyvavo šio dalyko KINGS LYGOJE, kurioje taip pat buvo įvertintas puikiai. Už aukštus pasiekimus Aisčiui įteiktas anglų kalbos sertifikatas ir aukso spalvos Kingsiečio medalis.

Sėkmė lydėjo ir Andrių. Savo amžiaus grupėje matematikos ir logikos olimpiadų finaluose jis pasiekė aukščiausią – pirmąjį žinių lygmenį, o lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo – antrąjį žinių lygmenį iš trijų. Andrius apdovanotas keturiais diplomais.

Sveikiname Aistį ir Andrių, linkime dar daug laimėjimų.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė