Adriana – respublikinio piešinių konkurso laureatė

• Paskelbta: 2022-11-14

Trečiokai praėjusį pavasarį ,tuomet dar buvę antrokai, dalyvavo respublikiniame UAB „Skinija“ organizuotame konkurse vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“. Iš visų gautų piešinių konkurso komisija, susidedanti iš UAB „Skinija“ įmonės vadovų, vykdančiojo dizainerio, gamybos technologo bei nepriklausomų ekspertų grupės, rinko septynis pagrindinius ir papildomų kategorijų nugalėtojus. Neseniai mus pasiekė linksma žinia, kad Adriana Meškėnaitė tapo papildomos kategorijos „Už taikomojo dizaino išmanymą“ viena laureačių. Iškilmingoje nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje Kaune, Žalgirio arenoje, Adriana dalyvavo su palaikymo komanda – savo šeima. Apdovanota diplomu ir atminimo dovana, grįžusi ji pasidalino savo įspūdžiais: „... labai džiaugiuosi, kad iš tokio didelio dalyvavusiųjų skaičiaus (daugiau nei 2000) mano piešinys buvo įvertintas ir apdovanotas“.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė