Iš kroso varžybų su medaliais

• Paskelbta: 2022-10-10

Spalio 6 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kurių tikslas buvo populiarinti bėgimą mokinių tarpe, skatinti reguliariai treniruotis bei išsiaiškinti pajėgiausius rajono mokyklų bėgikus. Šiose varžybose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 5 medalius: Raimondas Juchnevič (I vieta), Brendonas Kindurys (I vieta), Pijus Kaškilevičius (II vieta), Merkurij Rybakov (II vieta), Agnė Drobitova (II vieta).

Aukštą vietą užėmė ir Mantas Mikaliakas (4 vieta) bei Aurelijus Baranauskas (4 vieta). Taip pat varžybose savo ištvermę  išbandė Simona Česokaitė, Laura Sokolova, Tajus Sabaliauskas, Augustas Trinkūnas, Augustas Garnevičius, Nojus Sabaliauskas, Darius Gruzdys, Lukas Padvaiskas, Astoras Dovliaš, Brigita Kurgonaitė, Miglė Volkovskytė, Nojus Grigonis, Danielius Mykolas Kontrimas.

Didžiuojamės prizininkais ir dalyviais.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas