Vidiškių gimnazija sveikina Lietuvos maximalistą!

• Paskelbta: 2022-09-09

Jau 20 kartą prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis apdovanojo gerai besimokančius, iniciatyvius, sumanius ir talentingus 1–12 klasių moksleivius. „Lietuvos Maximalistas“ – išskirtiniais gabumais mokslo, meno, muzikos, sporto, visuomeniškumo, inovacijų, ekologiškumo ir pažangumo srityse pasižymintis moksleivis.  Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos mokslų akademijos narys Eugenijus Butkus, Inovacijų agentūros atstovai, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, ekologė Edita Medeina Jakubauskaitė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Donatas Katelė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja-ekspertė Jonė Janiukštienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentė Ringa Baltrušaitė ir „Maximos“ atstovai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Vidiškių gimnazijos abiturientas Linas Martinkėnas laimėjo konkurso „Lietuvos Maximalistas“ pažangumo kategorijoje. Linui visus šiuos mokslo metus bus mokama Maximalisto stipendija. Sėkmės tau, Linai, beprasidedančiais naujais Mokslo metais!

Audronė Krikščionaitienė, klasės auklėtoja