Iš keturiolikos – pirmi!

  • Paskelbė : Dainius Vaitkevičius
  • Paskelbta: 2022-11-03
  • Kategorija: Didžiuojamės

Spalio 27 d. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijoje surengtose Vilniaus rinktinėje veikiančių Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) tinklinio varžybose sėkmė plačiai šypsojosi Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos jaunųjų pasieniečių komandai, vadovaujamai Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus užkardos specialisto, penkių Jaunojo pasieniečių būrelių vadovo Andrejaus Matvėjevo.

Turnyre varžėsi net keturiolika JPB komandų iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ ir Vidiškių, Švenčionių Zigmo Žemaičio, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo, Pabradės „Ryto“, Pabradės „Žeimenos“, Vilniaus Antakalnio, Vilniaus r. Lavoriškių, Kalvelių „Aušros“, Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijų ir Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos. Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių po dvi komandas išėjo į pusfinalį. Pirmajame pusfinalyje susirungė Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I-oji ir Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos komandos. Rezultatu 2:0 laimėjo didžiasaliečiai. Antrajame pusfinalyje į kovą stojo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos II-oji komanda. Rezultatas 2:0 į finalą delegavo vidiškiečių gimnazistus. Po įnirtingų kovų pogrupiuose ir pusfinalyje paaiškėjo, kad dėl 3-iosios vietos varžysis Vilniaus r. Lavoriškių ir Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų II komandos žaidėjai. Po labai atkaklios kovos tinklinio aikštelėje po dviejų setų, rezultatu 2:0, nugalėjo ir bronzos medalius užsitikrino Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos JPB komanda.

Dėl geriausios tinklininkų komandos vardo į aikštelę varžytis išėjo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sportininkai ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I-oji komanda. Po kovos prie tinklo pergalę rezultatu 2:0 garbingai iškovojo JPB komanda iš Vidiškių, kurią sudarė Vitalijus Andrejevas (I kl.), Gintarė Atėnė Guigaitė (II kl.), Austėja Teresė Kazinec (II kl.), Tomas Baubinas (IV kl.), Vytenis Butkūnas (IV kl.), Raimondas Juchnevič (IV kl.). O didžiasaliečiams atiteko garbinga antroji vieta.

Andrejus Matvėjevas, Jaunojo pasieniečio būrelio vadovas

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos