Mažųjų skaitytojų šventė

• Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Renginiai

Kartu su pavasariu pirmokams pasibaigia abėcėlinis laikotarpis.  Pagaliau visos raidės jau išmoktos... Smagu pasidžiaugti, pamatyti, kaip netvarkingai besimėtančios raidelės ,,sugriūva” į prasmingus žodelius: Lietuva, Tėvynė, ačiū, prašau, dėkui… Pirmokai džiaugiasi, kad jau pažįsta visas raides, moka skaityti, o skaitydami – daug ką sužinoti. Daugelis iš jų jau skaito knygutes. Balandžio 19 dieną mokykloje vyko „Mažųjų skaitytojų šventė“. Į salę susirinko gausus pirmokų, jų tėvelių, svečių būrys. Čia vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, atsakinėjo į įvairius klausimus. Juos pasveikino mokyklos bibliotekininkė Vitalija ir įteikė Mažųjų skaitytojų pasus, pakvietė į biblioteką išsirinkti pirmąsias knygutes. Nuo šiandien gausus pirmokų būrys papildė mokyklos bibliotekos skaitytojų gretas. Vidiškių bibliotekos bibliotekininkė Dalė pasveikino mažuosius skaitytojus su švente, džiaugėsi kartu su jais ir kvietė toliau bendradarbiauti ir lankytis bibliotekoje.

Linkime mūsų pirmokėliams sėkmingai semtis žinių ir išminties.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja.