SMAGIOS UŽGAVĖNĖS

• Paskelbta: 2024-02-15
  • Kategorija: Renginiai

Jau visi pastebėjome, kaip kapsi varvekliai nuo namų stogų, kaip maloniai šildo ir šviečia dienomis  pasirodanti saulutė... Netrukus sulauksime pavasario pranašų – pirmųjų paukščių. Atėjo laikas budinti žemę, varyti žiemą iš kiemo.

1 ir 2 klasės mokinukai kartu su mokytojomis iš anksto ruošėsi Užgavėnių šventei. Aptarė Užgavėnių papročius, mokėsi žaidimus, kartu su mamytėmis kepė blynus, gaminosi kaukes.

Antradienį su triukšmu, nešini More, visi patraukė į mokyklos kiemą varyti žiemos. Kartu žaidė Užgavėnių žaidimus, šoko ratelius, linksminosi, voliojosi sniege, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą. Labai nenorėjo Lašininis pasiduoti, bet Kanapinis nugalėjo. O Morė sudegė laužo liepsnose. Linksmi ir pavargę visi sugrįžo į klases, kur laukė blynai ir kvapni arbata.

Ačiū mokyklos ūkvedžiui Rolandui, meistreliui Algiui, visoms mamytėms už pagalbą organizuojant šventę.

O dabar visi kartu laukim pavasario!

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja.