Mokslo ir žinių šventė Vidiškių gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-09-05
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.

Tradiciškai gražus, ypatingas, šventinis rytas prasidėjo šventomis Mišiomis Vidiškių Švč.Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčioje ir eisena nuo bažnyčios iki jaukaus gimnazijos kiemelio, kuriame charizmatiškas neformaliojo švietimo mokytojas Irmantas Nalivaika garsiais plojimais ragino pasitikti svarbiausius šventės dalyvius – pirmokus ir juos atlydėjusius dvyliktokus. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu bei Lietuvos valstybės vėliavos ir gimnazijos vėliavos iškėlimu. Visą mokyklos bendruomenę sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė, kuri pasidžiaugė XXVIII laidos abiturientų matematikos ir geografijos brandos egzaminų rezultatais, stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatais,  jų apsisprendimu tarnauti Tėvynei ir gausiu pirmokėlių būriu. Direktorė Jūratė Sveikauskienė visiems linkėjo , kad naujieji mokslo metai būtų turtingi savo žiniomis ir atradimais. Šventėje dalyvavo ir visus susirinkusius sveikino Seimo narys Gintautas Kindurys, kuris  gimnazijai įteikė dovaną – Vyčio vėliavą, Europos parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis.  Ignalinos rajono savivaldybės parengtus mokyklinių priemonių rinkinius pirmokams  dovanojo rajono vicemeras Vaidotas Židanavičius. Vicemeras Vaidotas Židanavičius įteikė mero padėką už puikų mokymąsi gimnazistei  Austėjai Garnevičiūtei. Padrąsinančius sveikinimo žodžius pirmokėliams ir jų tėveliams tarė pirmokų mokytoja Jūratė Šalkauskienė, sėkmės ir puikių pasiekimų abiturientams linkėjo abituriento Domanto mama Lina Cicėnienė. Ir, žinoma, išsirtinai gražių, pasitempusių, besišypsančių ir su nerimu akyse žvelgiančių XXIX laidos abiturientų žodis – palinkėjimai mokiniams, mokytojams ir padėkos žodžiai klasės auklėtojai Vitalijai Medzevičienei. Smagias dainas dovanojo susirinkusiems  Austėja Garnevičiūtė, Austėja Akinskaitė ir Viktorija Čibirė, prasmingus sveikinimus   mokytojams, mokiniams skyrė Gintarė Guigaitė ir Gabrielė Pečiulytė.

Kaip smagu sugrįžti į mokyklą ir pasijusti vienos motinos – Vidiškių gimnazijos - vaikais!