Šventinė pamoka

• Paskelbta: 2023-05-25
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 23 diena pirmokams buvo išties neeilinė – klasėje vyko šventinė pamoka „Kiek aš paaugau per metus“, skirta Šeimos dienai ir Mokslo metų pabaigai. Į klasę sugužėjo didelis būrys svečių. Pakvietę tėvelius pabūti ir pasidžiaugti kartu, mažieji mokinukai daug šiltų žodžių skyrė savo patiems brangiausiems – Mamai ir Tėčiui, jiems buvo skirtos pačios gražiausios dainos. Vėliau vyko komandinės varžytuvės, kuriose dalyvavo ir tėvelių komanda. Tėveliai ir vaikai minė mįsles, atsakė į klausimus, sprendė matematinius galvosūkius, atliko linksmas užduotis. Visi smagiai sukosi ratelyje, tvirtai laikydamiesi už rankų ir džiaugdamiesi šventės akimirkomis. Šventėje dalyvavusi gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė pasidžiaugė gausiu tėvelių dalyvavimu renginyje, pagyrė pirmokus už aktyvumą ir įteikė po atminimo dovaną – knygelę.

Smagus ir linksmas renginys dar kartą įrodė – kaip gera ir smagu visiems pabūti ir pasidžiaugti kartu!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja