Lankėmės ir dainavome Seime

Gruodžio 7 dieną gimnazijos 6–III klasių mokiniai vyko į ekskursiją Vilniuje. Sostinėje jų laukė apsilankymas Lietuvos Respublikos Seime. Mokiniai susipažino su Seimo veikla, turėjo galimybę pamatyti politikus ir stebėti Seimo darbą. Taip pat dalyvavome šventinėje popietėje „Šv. Kalėdų belaukiant“ ir savo kalėdinėmis dainomis „Krenta sniegas“ ir „Sninga Kalėdos“ I, II klasės mokinės atidarė tautodailės parodą Seime. Į Seimą mus pakvietė Seimo narė Agnė Širinskienė, o jos padėjėja Janina Balsienė pasirūpino nemokamais moksleivių pietumis Seimo kavinėje. Atsiminimui apie apsilankymą Seime mokiniai gavo dovanėles. Mokinius į kelionę lydėjo socialinė pedagogė Jurgita Rėkašienė, o muzikine programa Seime rūpinosi gimnazijos muzikos mokytoja Jurgita Samoškienė. Nepamiršome aplankyti ir Vilniaus miesto Kalėdų eglės Katedros aikštėje ir pasivaikščiojome po Vilniaus senamiestį.

Gražus švenčių laukiantis Vilnius!

Jurgita Samoškienė, muzikos mokytoja