Ketvirtokai keliavo po rajoną

Birželio 7 d. ketvirtokai vyko į pažintinę ekskursiją, kurios tikslas – pažinti Ignalinos krašto žymias vietas. Ekskursiją pradėjo nuo gamtos grožiu užburiančio Kačėniškės piliakalnio. Keliaudami pėsčiųjų taku mokiniai stebėjo savitą žemapelkės augmeniją, stengėsi atpažinti augalus, su kuriais susipažino per pasaulio pažinimo pamokas.  Užkopę ant paties piliakalnio grožėjosi Mergežerio ežeru, stebėjo Švenčionių aukštumos kalvas. Mokiniai smagiai pasivaikščiojo ežero pakrante. Iš Kačėniškės ketvirtokai nuvyko į Palūšę. Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos pastate apžiūrėjo veikiančius stendus ir ekspozicijas. Palūšės šv. Juozapo bažnyčia su aštuonkampe varpine – vienintelė tokia medinė bažnyčia Lietuvoje. Pasivaikščioję šventoriumi, pasigrožėję nuostabia Lūšių ežero panorama, mokiniai patraukė prie ežero, kur apžiūrėjo skulptoriaus Alberto Danilevičiaus nendrines skulptūras.

Keliaudami po gimtąjį rajoną ketvirtokai įsitikino, kad daug gražių ir įspūdingų vietų yra netoliese.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr, mokytoja