Įspūdžiai iš tarptautinio projekto “Let’s run for the success”

Prasidėjus naujiems mokslo metams, rugsėjo 11-19d., drąsiausi 6 dvyliktokai Linas, Džiugas, Tauras, Elzė, Skirmantas ir Vytenis bei vienoliktokas Ugnius išbandė naują veiklą, t.y. dalyvavo Erasmus+ tarptautiniame jaunimo mainų projekte “Let’s run for the success” ir vyko į Hucisko (Lenkijoje) susitikti bei dalyvauti bendrose veiklose su savo  bendraamžiais. Projekto tema buvo apie sveiką gyvenseną, tai ir veiklos buvo susijusios su sportu bei aktyvia fizine veikla: teko laipioti uolomis, eiti į žygį, su jogos instruktore mokytis jogos bei kvėpavimo pratimų, padedant kikbokso treneriams, bandyti išmokti savigynos, o apsilankę mokykloje Zawiercie,    sudalyvavome  draugiškose tinklinio varžybose. Mūsų komanda pasirodė puikiai. Ne tik bendravome ir sportavome, bet ir aplankėme žymias Lenkijos vietas: pamatėme Mirow ir Bobolice pilis, Zawierce miesto muziejų bei Saint Peter's ir Paul's Baziliką. Visos dienos ekskursija į Krokuvą paliko neužmirštamus įspūdžius.

Kadangi į tokį projektą vykome pirmą kartą,  jautėme jaudulį, bet mūsų mokyklos mokiniai buvo šauni, motyvuota komanda, nes puikiai bendravo angliškai, draugiškai dirbo komandoje, mielai dalyvavo visose veiklose. Džiaugiuosi savo mokiniais ir linkiu kitiems mokiniams išdrįsti dalyvauti tokiuose ar panašiuose projektuose.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė