Pamokos už gimnazijos ribų – Lietuvos pasienyje

Spalio 10 dieną I klasės mokiniams technologijų pamokos vyko Tverečiaus pasienio užkardoje.

Devintokai, lydimi technologijų mokytojų Dianos Gabrilavičienės ir Audronės Krikščionaitienės, vyko į užkardą turėdami tikslą susipažinti su pasieniečio profesija, pabendrauti su ten dirbančiais žmonėmis ir išsiaiškinti visus juos dominančius dalykus, profesijos pliusus ir minusus. Mokinius pasitiko pareigūnė Tamara Vilkoitienė, kuri ne tik pristatė pasieniečio profesiją, bet ir atskleidė darbo užkulisius, supažindino su pasieniečių naudojamais ginklais ir kita įranga. Po to pakvietė mokinius nuvykti į pasienio su Baltarusija postą. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti pasieniečių darbą, apsilankyti posto erdvėse.

Pamokos buvo labai naudingos ir reikalingos mokiniams, nes gyvas bendravimas su profesijos atstovu niekada neatstos informacijos rinkimo virtualioje erdvėje.

Audronė Krikščionaitienė, technologijų mokytoja metodininkė