Svečiuose pas Mįsliuką

Spalio mėnesį Ignalinos viešosios bibliotekos lėlių teatras „Mįsliukas“ šventė 27–ąjį gimtadienį. Susitikti su bibliotekininkėmis ir pasižiūrėti šventinį spektaklį į Ignaliną lapkričio 10 dieną vyko mūsų gimnazijos mažiausieji mokinukai – pirmokai.  Vaikai žiūrėjo pagal David Litchfield ir Teresos Heapy knygą sukurtą spektaklį „Spindintis miestas“. Nuoširdi ir jautri pasaka apie draugystę  „Spindintis miestas“ pasakoja apie Peliuko ir Meškiuko kelionę į miestą, patirtus pavojus, nuotykius ir apie tai, kaip svarbu šalia turėti tikrą draugą. Po spektaklio vaikai kūrė savo spindinčius miestus iš folijos, dekoravo juos dažais, blizgino blizgučiais ir rašė laišką matytos pasakos personažui. Taip mokiniai dalyvavo skaitymo skatinimo akcijoje „Aš turiu tave, tu turi mane“, kurios metu vaikai skatinami skaityti literatūros kūrinius, reflektuoti, piešti patikusius personažus ir apie tai rašyti laiškuose.

Rimtai padirbėjusių vaikų laukė smagi žaidimų popietė, kurios metu jie žaidė įvairius interaktyvius žaidimus ir džiaugėsi sudaryta galimybe mokytis kitaip.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja