Sporto naujienos

• Paskelbta: 2024-05-06

Balandžio 30 dieną Ignalinos miesto stadione vyko rajono mokinių virvės traukimo varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos komanda bei penkios komandos iš Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos. Mūsų vaikinai (Maslabojevas Kirilas, Česūnas Ervinas Rokas, Grigonis Nojus, Steponėnas Jokūbas, Malinauskas Aivaras, Baltrūnas Dominykas, Kindurys Brendonas, Gruzdys Darius, Romankevičius Eimantas) šiose varžybose iškovojo antrąją vietą. Po varžybų komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos medaliais. Sveikiname.

Gegužės 3 dieną Ignalinos miesto stadione vyko rajono mokinių keturkovės varžybos, kuriose dalyviai metė kamuoliuką į tolį, bėgo 60 metrų, šoko į tolį įsibėgėjus bei bėgo 500 metrų mergaitės, 800 metrų berniukai. Mūsų gimnazijos mergaitės (Gabrielė Bukataitė, Luka Mudinaitė, Monika Matulevičiūtė, Loreta Janutėnaitė, Kamilė Dovidova, Sandra Lukaševičiūtė) užėmė trečią vietą, o berniukai (Brendonas Kindurys, Pijus Kaškilevičius, Augustas Garnevičius, Mantas Mikaliakas, Dominykas Chalujevas, Augustas Trinkūnas) – pirmą. Brendonas šiose varžybose surinko daugiausiai taškų tarp visų varžybų dalyvių. Po varžybų komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos medaliais, o nugalėtojai ir taure. Gegužės 9 dieną berniukai atstovaus rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse keturkovės varžybose Utenoje. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.