Trikovės varžybose – antrosios vietos medaliai

• Paskelbta: 2024-04-30

Balandžio 29 d. į Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos stadioną susirinko keturios mūsų rajono pradinukų komandos dalyvauti trikovės varžybose. Varžybų tikslas – populiarinti lengvąją atletiką rajono mokinių tarpe, išsiaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas. Šiose varžybose mokiniai turėjo įveikti tris rungtis: 30 m bėgimą, šuolį į tolį įsibėgėjus ir kamuoliuko metimą. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų mergaitės ir berniukai savo grupėse užėmė antrąsias vietas ir buvo apdovanoti medaliais. Sveikiname ketvirtokes Dominyką Miklaševičiūtę, Ievą Rakštelytę, Korneliją Čajevskają, Aureliją Paškevič ir trečiokę Urtę Lukšytę bei ketvirtokus Gediminą Akinską, Nojų Ragauską, Marijų Malinauską, Andrių Bartašką ir trečioką Darių Drobitov, garbingai atstovavusius mūsų gimnazijai.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė