Gimnazistai dalyvavo Šventojo Rašto tekstų dailyraščio konkurse

• Paskelbta: 2024-04-30

Balandžio mėnesį vyko Šventojo Rašto tekstų dailyraščio konkurso savivaldybės etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, gilinti Šventojo Rašto pažinimą. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš rajono gimnazijų. Įvyko konkurso vertinimo komisijos posėdis. Moksleiviai buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse: pirmoje – 5–8 klasių ir antroje – 9–12 klasių mokiniai. Pirmoje grupėje (5–8 kl.) vertinimo komisija II vietą skyrė Tijai Čiūdaraitei, 8 klasė, o III vietą – Astorui Dovliaš, 8 klasė. Antroje grupėje (9–12 kl.) II vietą vertinimo komisija skyrė Austėjai Akinskaitei, III kl., o III vietą – Beatričei Meilutei, II kl. ir Aistei Apyvalaitei, II kl. Mokinių mokytoja Audronė Urbonienė. Sveikiname nugalėtojus!

Audronė Urbonienė, tikybos vyr. mokytoja