Respublikinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tarp dainų ir eilių“

• Paskelbta: 2024-03-12

Vasario 29 dieną III klasės mokinė Austėja Akinskaitė dalyvavo respublikiniame dainuojamosios poezijos festivalyje Tarp dainų ir eilių. Į šį festivalį suvažiavo mokiniai su mokytojais iš 30 Lietuvos gimnazijų ir progimnazijų. Žymiausi Lietuvos bardai iš visos Lietuvos atliko savo ir kitų kompozitorių ir dainų kūrėjų dainas. Džiaugiamės, kad Austėja šiame renginyje atstovavo mūsų gimnazijai. Renginio vedėjai negailėjo pagyrų Austėjai, sakydami, kad Austėja puikiai dainuoja, ypač ją žavi solinis dainavimas. Ne kartą mergina dalyvavo tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose, dainas dovanoja gimnazijos, Vidiškių bendruomenės ir Ignalinos renginiuose.  Austėja puikiai šoka, dalyvaudavo Ignalinos gimnazijos teatro ,,Iki’’ veikloje. Mokinės stipriausioji sritis – lietuvių ir anglų  kalbos.  Ji – talentinga jaunoji poezijos ir prozos kūrėja, rašo eilėraščius, miniatiūras, gražius pasakojimus, kurie pasižymi  paprastumu ir originalumu, mintys atspindi filosofinį mąstymą. Austėjos talentas – tai gebėjimas matyti, jausti ir išgyventi.Austėja nuoširdžiai, jausmingai, išraiškingai atliko dvi dainas: Lietuva (ž. Jono Strielkūno) ir Raudoni vakarai (ž. ir m. Ievos Narkutės).

Nuoširdžiai dėkojame festivalio organizatoriams už puikią poezijos ir muzikos šventę  ir mūsų gimnazijos direktorei Jūratei Sveikauskienei  už suteiktą galimybę atstovauti gimnazijai, kurioje  suteiktos visos galimybės skleistis įvairiems mokinių talentams!

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos  mokytoja metodininkė