Iš varžybų – su taure ir medaliais

• Paskelbta: 2022-05-30

Gegužės 30 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Varžybų tikslas  –populiarinti lengvąją atletiką rajono mokinių tarpe bei išsiaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas. Varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Džiugu, kad mergaičių komanda tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota taure ir medaliais, berniukų komanda 2 vietos laimėtoja  irgi apdovanota medaliais. Varžybose dalyvavo Loreta Janutėnaitė, Sandra Lukaševičiūtė, Rugilė Gulbinskaitė, Mija Berlinskaitė, Edgaras Dovliaš, Armandas Palenčius, Dominykas Chalujevas ir Erikas Uziela. Sveikiname nugalėtojus!

Varžyboms mokinius paruošė mokytojos Jūratė Šalkauskienė ir Elena Abeciūnienė.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja