Savivaldybės etapo olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai

Kovo pirmosiomis dienomis mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninio etapo 2 -12 klasių mokinių pasaulio pažinimo, geografijos olimpiadoje „MANO GAUBLYS“, kurios tikslas skatinti mokinių domėjimąsi geografija, pasaulio pažinimu ir jos populiarinimą mokyklose, sudaryti galimybes visiems 2–12 klasių mokiniams varžytis konkrečios mokyklos, kelių mokyklų, rajono, miesto, regiono mastu, atsirinkti stipriausius mokinius, galinčius dalyvauti kituose geografijos, pasaulio pažinimo konkursuose ir olimpiadose. Bendras dalyvių skaičius olimpiadoje “MANO GAUBLYS“ Ignalinos rajone buvo 153 mokiniai, tai pati gausiausia dalyvių skaičiumi olimpiada mūsų rajone.

Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad 2 klasių grupėje I vietą su kitomis mokyklomis pasidalino mūsų gimnazijos mokinys Aistis Raketis,  III vietą – Jurgilė Graužlytė, 3 klasių grupėje II vietą laimėjo Ugnė Grinkevičiūtė, III vietą – Jorilė Stravinskaitė, 11 klasių grupėje II vietą laimėjo Skirmantas Strašinskas.

Mokinius moko mokytojos Diana Kindurienė, Jūratė Šalkauskienė, Sonata Petkūnienė. Sveikiname!