Savivaldybės etapo anglų kalbos konkurso rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-08

Vasario 4 dieną vyko savivaldybės etapo anglų kalbos konkursas 9, 10 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo 7 mokiniai iš 3 rajono gimnazijų. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba ir šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti mokinių bendradarbiavimą panaudojant jų kalbinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai, skatinti mokytojų iniciatyvą rengiant mokinius konkursams ir ugdymo procese taikant veiksmingus metodus.

Mokiniai atliko užduotis raštu ir žodžiu. Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad I vietą užėmė I klasės mokinė Austėja Akinskaitė, ją moko anglų kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Raketienė. Taip pat I vietą užėmė ir II klasės mokinys Pijus Kardelis, jo mokytoja Ingrida Labuckienė.

Pijus Kardelis atstovaus rajono savivaldybei šalies etapo konkurse, kuris vyks nuotoliniu būdu kovo 5 dieną.

Sveikiname!