Savivaldybės etapo 9-12 kl. matematikos olimpiados rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-15

Vasario 11 dieną įvyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Dalyvavo 18 mokinių iš trijų rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybe, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje II vietą užėmė mūsų gimnaziztė Akvilė Graužlytė. 11 klasių grupėje II vietą iškovojo Kajus Meidus, o III vietą – Linas Martinkėnas

Visus mokinius olimpiadai paruošė matematikos mokytojas metodininkas Dainius Vaitkevičius. Sveikiname!