Savivaldybės etapo 10-12 klasių istorijos olimpiados rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-27

Vasario 24 dieną įvyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - „Lietuvos Respublika 1926 m. gruodžio 17 d. – 1940 m. birželio 15 d.“. Olimpiados tikslas - skatinti mokinius domėtis istorija, plėsti mokinių žinias ir istorijos problemų sprendimų gebėjimus, supažindinti mokinius su kultūros paveldu, jo saugojimu ir naudojimo galimybėmis, padėti atsiskleisti geriausiai istoriją išmanantiems, ja besidomintiems mokiniams, atkreipti mokinių dėmesį į svarbias istorines temas, plėsti mokinių humanitarinės terminologijos išmanymą ir lavinti mokslinio (publicistinio) teksto rašymo gebėjimus, suteikti galimybę istorija aktyviai besidomintiems mokiniams arčiau susipažinti su profesionaliu istorijos mokslu ir jo pasiekimais.

Olimpiadoje dalyvavo 8 mokiniai iš visų rajono gimnazijų ir skyriaus. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad I vietą laimėjo mūsų gimnazistas Linas Martinkėnas, jį moko istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė.

Linas  dalyvaus šalies etapo olimpiadoje, kuris vyks balandžio 7-8 dienomis VU Istorijos fakultete.

Sveikiname!