Savivaldybės etapo meninio skaitymo rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-15

Vasario 14 dieną įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkurso vertinimo komisijos nuotolinis posėdis, kurio metu išrinkti geriausi rajono skaitovai savo amžiaus grupėse ir užregistruoti į regioninį etapą. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, skatinti mokinius domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Konkurse dalyvauja 5–12 klasių mokiniai, dalyviai vertinami dviejose amžiaus grupėse: 5–8 kl. ir 9–12 kl. Skaitovai pristatė filmuotą vieną poezijos kūrinį arba vieną prozos kūrinio ištrauką lietuvių kalba. Konkurse dalyvavo 14 mokinių iš visų rajono mokyklų.

5–8 klasių grupėje III vietą pasidalino 8 klasės mokinė Beatričė Meilutė, ją moko lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Neringa Mudėnienė ir 6 klasės mokinė Raminta Akinskaitė, ją moko lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Virginija Maskoliūnienė.

9–12 klasių grupėje II vietą laimėjo III klasės mokinys Linas Martinkėnas, III vieta atiteko II klasės mokinei Solveigai Baranauskaitei, abu mokinius moko mokytoja N. Mudėnienė. Sveikiname!