Nereali, šilta muzikinė pamoka su dainų atlikėju Vidu Bareikiu

• Paskelbta: 2023-12-15
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 15 dieną gimnazijos aktų salė vos talpino žiūrovus, norinčius susitikti su aktoriumi, režisieriumi, kompozitoriumi ir vokalistu Vidu Bareikiu. Beje, Vidas atvyko ne vienas, jį atlydėjo žmona Indrė Stonkuvienė.

Susitikimo metu svečias pristatė savo pirmąją sukurtą ir išleistą knygą „VB knyga“, kurią mielai padovanojo mokyklos bibliotekai. Kitas dvi knygas gavo mokiniai, uždavę įdomiausius klausimus knygos autoriui. Vido knygoje pateikta kūrybinė autobiografija, natos, tekstai, motyvuojančios istorijos ir linksmi vaikystės prisiminimai. Savo pasakojimą atlikėjas paįvairino kartu su žiūrovais dainuodamas savo kūrybos dainas. Po oficialios dalies dar visą pusvalanduką autorius dalino autografus, rašė šiltus linkėjimus, fotografavosi su gerbėjais ir siuntė tiesioginius sveikinimus jų draugams.

Dėkojame Vidui Bareikiui ir jį atlydėjusiai žmonai Indrei Stonkuvienei už linksmą, šiltą, pozityvią pamoką.

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė