Ketvirtokai keliauja

Artėjant atostogoms, vis mažiau norisi sėdėti mokykliniame suole, vilioja kelionės. Gegužės 30 dieną ketvirtokai vyko į Utenos STEAM atviros prieigos centrą, kur susipažino su keturiomis šio centro laboratorijomis: robotikos ir informacinių technologijų, biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinerijos, astronomijos ir aeronautikos. Čia, moderniose laboratorijose, vaikai atliko įvairius bandymus ir eksperimentus, išklausė smagius pasakojimus. Apsilankymas šiame centre visiems labai patiko, buvo įdomu ir laikas neprailgo.

Grįždami namo, užsuko į Pačkėnų kaime esantį vienintelį Lietuvoje Raganų muziejų, susipažino su raganų veikla, gyvenimu, pramogomis ir išdaigomis. Lydimi šaunios raganaitės, patyrė daug smagių emocijų.

Kaip smagu ir naudinga keliauti!

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja