Smagi išvyka

Gražią saulėtą gegužės 11 dieną 4 klasės  mokiniai vyko į ugdomąją ekskursiją. Mokiniai kartu su mokytoja aplankė Švenčionių „Nalšios“ muziejų, kur susipažino su gamtos, istorijos ir etnografijos ekspozicijomis, klausė įdomių darbuotojų pasakojimų, atliko įvairias užduotis. Iš muziejaus patraukė prie Kačėniškės piliakalnio. Čia specialiai įrengtu pažintiniu taku, mediniais laipteliais, kalneliais ir vingiais,  plūduriuojančiu tiltu per pelkę 1,5 kilometro ėjo iki piliakalnio. Vaikai grožėjosi gamtos vaizdais, skaitė informaciją stenduose, bėgiojo, žavėjosi. Visus pribloškė piliakalnio dydis, grožis, atsiveriantys nuo jo vaizdai. Smagu buvo ir pažaisti, papietauti. Tokioje nuostabioje aplinkoje atrodė, kad ir varlės kurkia, ir gegutė kukuoja, ir upelis čiurlena visai kitaip.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja.