Džiugios žinios iš kūrybinio rašymo konkurso „Gyvu žodžiu iš praeities“

• Paskelbta: 2024-07-03

Birželio 29 dieną Salako teritoriniame padalinyje vyko projekto „Amžinųjų vertybių gyvastis: Antanui Poderiui – 160“ finalinis renginys. Šiame renginyje vertinimo komisijos nariai aptarė Utenos apskrities aukštesniųjų klasių moksleivių kūrybinio rašymo konkurso ,,Gyvu žodžiu iš praeities’’ rezultatus ir konkurso vertinimo komisijos pirmininkas, lietuvių kalbos mokytojas ekspertas, poetas Vasilijus Trusovas paskelbė laureatus.  Tarp laureatų nominaciją už prasmių įvairovę ir kūrybines paieškas miniatiūrose  gavo ir mūsų gimnazijos gimnazistė Austėja Akinskaitė. Austėja negalėjo nuvykti į renginį, tad sesutės  miniatiūras skaitė Raminta Akinskaitė. Taigi mokytojai, mokiniai  bei visi susirinkusieji džiaugėsi gražia žodžio ir muzikos švente.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė