Austėja Garnevičiūtė – respublikinės technologijų olimpiados laureatė! Ir jau trečius metus iš eilės!

• Paskelbta: 2024-05-20

Gegužės 17 d. Vilniuje vyko respublikinė technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2024“, kurioje dalyvavo rajoniniame etape pirmąją vietą iškovojusi mūsų gimnazijos mokinė Austėja Garnevičiūtė. Mokinė olimpiadoje pristatė savo namų darbą – mišria technika sukurtą tekstilinį paveikslą „Dalelė visatos“, o respublikinės olimpiados metu kūrė tekstilės gaminį organizatorių paskirta tema. Austėjai tai jau trečioji respublikinė technologijų olimpiada iš eilės ir trečią kartą sėkminga. Praeitus kartus mokinė parsivežė bronzos medalius, o šį kartą iškovojo sidabrą ir buvo apdovanota medaliu bei rėmėjų dovanomis. Taip pat šį kartą buvo pastebėtas ir iš gausybės visos Lietuvos mokinių kūrinių išskirtas bei apdovanotas Austėjos namų darbas. Sveikinu ir didžiuojuosi Austėja!

Audronė Krikščionaitienė, technologijų mokytoja metodininkė