Pirmoji vieta rajoninėse pradinių klasių estafečių varžybose

• Paskelbta: 2024-02-07

Vasario 6 d. mūsų gimnazijos pradinukų komanda (ketvirtokai Ragauskas Nojus, Akinskas Gediminas, Malinauskas Marijus, Raketis Aistis, Miklaševičiūtė Dominyka, Sabaliauskaitė Kotryna, Rakštelytė Ieva, Stanevičiūtė Smiltė, Paškevič Aurelija, Šimkovičiūtė Vita ir trečiokai Kubilius Airidas, Drobitov Darius) dalyvavo rajoninėse pradinių klasių mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Nugalėję dvi Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandas, iškovojo pirmąją vietą bei teisę vasario 9 d. atstovauti rajonui zoninėse varžybose Zarasuose. Po varžybų mokiniai buvo apdovanoti pirmosios vietos medaliais ir nugalėtojų taure. Sveikiname mažuosius sportininkus ir linkime sėkmės kitame etape.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė