Slidinėjimo varžybos

• Paskelbta: 2024-01-22

Sausio 18 dieną Lietuvos žiemos sporto centre vyko Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro organizuojamos atviros Ignalinos rajono jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo pirmenybių pirmas etapas. Šiose varžybose dalyvavo ir gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių, kurie lanko slidinėjimo ir biatlono treniruotes.

Savo amžiaus grupėse geriausiai sekėsi antrokams Tajui Gruodžiui (I vieta) ir Joriui Urbonui (III vieta), ketvirtokei Dominykai Miklaševičiūtei (I vieta), šeštokui Rėjui Sabaliauskui (III vieta), septintokui Pijui Kaškilevičiui (II vieta) ir pirmokui gimnazistui Adomui Kaškilevičiui (II vieta). Šiose varžybose taip pat dalyvavo ir žemesnes vietas užėmė: Dominykas Vozbinas, Dominykas Sinius, Kotryna Sabaliauskaitė, Gabija Girdziušaitė, Lukas Stanevičius, Mija Berlinskaitė, Tajus Sabaliauskas, Imantas Janutėnas, Nojus Stanevičius, Vaidotas Paukštė. Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.